FAQ

FAQ – nejčastější dotazy

Co je to NEOM Coin?

NEOM Coin je naše věrnostní měna, někdo by je nazval věrnostními body, ale tyhle ti přinesou mnohem víc. Rozlišujeme 2 druhy NEOM Coinů a to Věrnostní Coiny , které získáte za nákup zboží a registraci členství a Benefitní Coiny , které si můžete koupit a předplatit si svoji peněženku a používat je na nákupy zboží a služeb. Benefitní Coiny ti může pořídit i tvůj zaměstnavatel v rámci firemních benefitů.

 

Jak mi můžete zaměstnavatel přispět Benefitními Coiny?

Stačí nám napsat na email market@neomonex.cz  a vše s vaším zaměstnavatelem vyřídíme. Budeme rádi, pokud mu o nás budete vědět dopředu.

 

Proč je členství placené?

Členství vám přináší spoustu výhod a díky Benefitnímu tržišti ušetříte mnohonásobně více, než zaplatíte za členství. Postupně budeme přidávat další funkce a výhody jen pro členy.

 

Jaké další výhody plánujete pro členy?

Členství vám např. v budoucnosti přinese digitální bankovnictví propojené s tržištěm a budete moci váš účet využívat pro platby. Získáte vlastní digitální účet s IBAN a platební kartou VISA/MASTERCARD. Ale tím to určitě nekončí.

 

Co je Virtuální předplacená platební karta Visa, kde jí mohu použít?

Předplacená platební karta VISA funguje po celém světě bez poplatků za “VISA konverzi”. Nejedná se o fyzickou kartu, ale o virtuální kartu. Vydání karty je ZDARMA, jen zaplatíte roční poplatek 99,- Kč za členství NEO v Benefitním klubu. V členství NEO si můžete měsíčně objednat 10 virtuálních karet, respektive 120 ks za rok. Pokud jich potřebujete více, tak si musíte předplatit členství NEO+, kde si můžete měsíčně objednat 100 virtuálních karet (1200 ks ročně).

 

Jak získám předplacenou platební kartu VISA?

Virtuální kartu VISA si můžete objednat v našem tržišti. Po objednání získáte virtuální kartu VISA na váš email. Kartu VISA lze předplatit jen v dolarech. Pokud s kartou zaplatíte v EU, tak se provede automatická konverze na eura.

 

Začínáme

– **Jak dlouho trvá, než mou kartu obdržím?**
Krátce po odeslání údajů o kartě obdržíte e-mail, který obsahuje odkaz na stránku vaší karty. Stránka vaší karty je přístupná pouze prostřednictvím e-mailu, který vám zašleme.

– **Jak se dostanu ke své kartě?**
Krátce poté, co jste kartu uplatnili, jste obdrželi e-mail s odkazem na stránku vaší karty. Stránka vaší karty je přístupná pouze prostřednictvím e-mailu. Pokud máte potíže s nalezením tohoto e-mailu, pošlete e-mail na adresu dotazy@neomonex.cz a požádejte o další pomoc.

– **Jaké údaje musím poskytnout při registraci karty a proč?**
Budete muset uvést svou e-mailovou adresu, celé jméno a datum narození. Musíte si také přečíst a souhlasit se Smlouvou s držitelem karty.

Karta Visa Rewards Card podléhá určitým federálním bankovním pravidlům a předpisům, takže jsme povinni získat od zákazníků minimální množství informací.

– **Proč musím uvádět své datum narození?**
Náš poskytovatel karet může v rámci procesu Poznej svého zákazníka (KYC) vyžadovat vaše datum narození k ověření vaší identity. KYC je soubor standardů určených k ochraně finančních institucí před podvody.

Protože karta Visa Rewards Card podléhá určitým pravidlům a předpisům federálního bankovnictví, musíte zadat své datum narození (pokud je požadováno), abyste mohli kartu používat.

– **Jak bezpečné jsou osobní údaje, které odesílám?**
Bezpečnost vašich informací bereme vážně. Informace zadané na webu nebo prostřednictvím aplikace splňují bankovní a oborové standardy.

 Jak používat kartu

– **Jak mám používat svou kartu?**
Vaši kartu lze použít k online nákupům, jako byste použili kreditní kartu, pokud částka autorizovaná pro transakci nepřesáhne dostupný zůstatek. Fakturační adresa, kterou byste měli použít, se nachází na stránce vaší karty. Pokud budete požádáni o telefonní číslo, uveďte své vlastní telefonní číslo.

– **Jak načtu prostředky na svou kartu?**
Vaše karta vám byla vydána v určité hodnotě a nelze ji znovu nabít.

– **Co mohu zobrazit na stránce své karty?**
Na stránce vaší karty se zobrazí informace o vaší kartě, aktuální dostupný zůstatek a historie transakcí.

– **Mohu přidat svou kartu do virtuální peněženky?**
Karta Visa Rewards Card aktuálně nepodporuje virtuální peněženky.

– **Mohu svou kartu použít v kamenném obchodě?**
Vaši kartu lze použít v obchodě pouze v případě, že obchodník může ručně zadat informace o vaší kartě.

– **Mohu z karty vybrat hotovost?**
Ne, nemůžete vybrat hotovost z karty Visa Rewards Card. Kartu nelze použít v bankomatech ani v aplikacích.

Pochopení vašich transakcí

– **Proč byla moje karta odmítnuta?**
Historii transakcí můžete zobrazit na stránce své karty. Transakce bude obsahovat důvod odmítnutí vaší karty.

– **Proč se moje transakce zobrazuje jako „nevyřízená“?**
Transakce může být považována za „nevyřízenou“, dokud obchodník nepotvrdí konečnou částku transakce (tj. transakci vypořádá). Čekající částka je autorizací transakce. Ve většině případů bude transakce vypořádána do 7 pracovních dnů. Jakmile se vyrovná, uvidíte konečnou částku, která byla naúčtována na vaši kartu.

Doplňující informace

– **Mám několik věrnostních karet Visa. Mohu je kombinovat?**
Protože každá karta vám byla vydána s určitou hodnotou a nelze ji znovu nabít, nelze kombinovat více karet.

– **Jak aktivuji svou kartu?**
Vaše virtuální karta Visa nemusí být aktivována a můžete ji použít, jakmile ji obdržíte.

– **Jaký je minimální věk pro přihlášení k odběru karty Visa Rewards Card?**
Musíte být starší 18 let (nebo starší, pokud bydlíte ve státě, kde je věk pro plnoletost vyšší), abyste se mohli zaregistrovat ke kartě Visa Rewards.

– **Co je věrnostní karta Visa?**
Visa Rewards Card je předplacená karta se značkou Visa.

– **Jsou s mou kartou spojeny nějaké poplatky nebo náklady?**
Ne. Kromě členství v Benefitním klubu Neomonex.cz.

– **Je moje e-mailová adresa nebo jiné osobní údaje sdíleny s ostatními?**
Vaše soukromí je pro nás velmi důležité. Podrobnosti najdete ve smlouvě s držitelem karty a v [Prohlášení o ochraně osobních údajů vydávající banky]

Přihlaste se k odběru našeho e-mailového seznamu a buďte informováni o všech našich novinkách.

NEOMONEX.cz © 2022 Všechna práva vyhrazena. Podmínky a Ochrana údajů

Minimum 4 characters
cs_CZCzech